Hakkımızda

1978 yılında kendisi de eski bir saat ustası olan Ömer Gündoğdu tarafından temel olarak “saat ustasının yedek parça ihtiyacını karşılamak” üzere kurulan firmamız, 40 yılı aşkın bir süre sektöründeki en güvenilir esnaf işletmelerinden biri olarak hizmet etmektedir. 2010 yılında Emrah Gündoğdu tarafından devralınan firmamız, piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda iş alanına Saatçi El Aletleri ithalatını da eklemiş, böylece firmamızın ürün gamıyla beraber ülke çapındaki ve yurtdışındaki tanınırlığı daha da artmıştır.

Geleneksel ile moderni buluşturmak… Bu meşhur söz, Saatçilik gibi detayları bol, hassasiyetleri çok yüksek bir meslekte söylenildiği kadar kolay olmamaktadır! Firmamız bunun bilinciyle, eski Rus saatleri ve aksamı ithalatçısı 1970’lerin sektöründeki eşsiz firması Sultanhamam Galeri Saat’den gelen köklerinden başlayarak yarım asıra yakındır Sirkeci Doğubank 114 numarada devam eden serüvenimizde tabiri caizse ticari meta değil, “Hassasiyet, Kalite ve Güven” ticareti yapmaktadır…

Firmamız dünyaca ünlü saatçi ve kuyumcu el aletleri üreticileri İsviçreli BERGEON ve HOROTEC firmalarının distribütörlüğünü üstlenmesinin yanısıra, Almanya, Fransa, Hong Kong, Hindistan, Çin Halk Cumhuriyeti gibi saatçi aletleri ve saat aksamı konusunda uzman ülkelerden de piyasanın tecrübeli aktörü olmasının avantajını kullanarak en kaliteli seçme ürünleri en uygun fiyatlarla ithal etmektedir. Saat aksamının lokomotif ürünlerinden saat pillerinde firmamız başta İsviçreli RENATA olmak üzere üretim tarihi en yeni ürünleri en cazip toptan fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır.

Güçlü bir Türkiye için yerli üretimin öneminin farkında olan ve bu konuda çalışmaları olan firmamız yerli üretimden bizzat faydalandığımız deri saat kayışı ve çeşitli el aletlerinde minimum üretim maliyetiyle maksimum kaliteli ürünler elde etmenin ve böylece hem yerel imalatçılarımızı hem de müşterilerimizi korumanın yollarını araştırmaktadır.

Firmamız 827651 No’lu İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyesidir.

Hakkımızda